АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР С КОЛИЧКА EINHELL GE-CT 18/28 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 246000







The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH OF THREAD : 28.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.23 €
/
8.27лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CT 18/28 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 28.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 2.100 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТРИМЕРНА КОЛИЧКА |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4006825654967 |
No documents were found for this product

English 

















