АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР HUSQVARNA ASPIRE T28-P4A KIT 18 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 2.50 Ah, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 28.00 см
Код: 226441
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 28.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от7.90 €
/
15.45лв.
Лихва, такси и ГПР

10х20.90€
/
10х40.88лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | ASPIRE T28-P4A KIT |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 28.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.400 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333377075740 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















