АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР HUSQVARNA ASPIRE T28-P4A KIT 18 V, BATTERY COUNT 1, 2.50 Ah, CUTTING WIDTH 28.00 см
Code: 226441
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 28.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.90 €
/
15.45лв.
Interest, fees and APR

10х20.90€
/
10х40.88лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | ASPIRE T28-P4A KIT |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| CUTTING WIDTH | 28.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 2.400 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7333377075740 |
No documents were found for this product

English 






















