АКУМУЛАТОЕН СНЕГОРИН EINHELL GE-ST 36/40 Li E РАБОТНА ШИРИНА 40.00 см, МАКС ДЪЛБОЧИНА НА СНЕГА 20 см
Код: 244079
В наличност
Кратко описание
- РАБОТНА ШИРИНА : 40.00 см
- МАКС ДЪЛБОЧИНА НА СНЕГА : 20 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.50 €
/
16.62лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.49€
/
10х43.99лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-ST 36/40 Li E |
| РАБОТНА ШИРИНА | 40.00 см |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА СНЕГА | 20 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 6.410 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825659979 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















