АКУМУЛАТОЕН СНЕГОРИН EINHELL GE-ST 36/40 Li E WORKING WIDTH 40.00 см, MAX SNOW DEPTH 20 см
Code: 244079
In stock
Short Description
- WORKING WIDTH : 40.00 см
- MAX SNOW DEPTH : 20 см
Shipping:
See credit plans
from8.50 €
/
16.62лв.
Interest, fees and APR

10х22.49€
/
10х43.99лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-ST 36/40 Li E |
| WORKING WIDTH | 40.00 см |
| MAX SNOW DEPTH | 20 см |
| PRODUCT WEIGHT | 6.410 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825659979 |
No documents were found for this product

English 




















