ЕЛЕКТРИЧЕСКО РЕНДЕ RAIDER RDP-EP15
Код: 126553
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 900 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 3.0 мм
- ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 82 мм
- БРОЙ НОЖОВЕ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RDP-EP15 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 3.0 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 82 мм |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 2 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 16500 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972016378 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















