ЕЛЕКТРИЧЕСКО РЕНДЕ RAIDER RDP-EP15
Code: 126553
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 900 W
- DEPTH OF PLANING : 3.0 мм
- WIDTH OF PLANING : 82 мм
- COUNT OF BLADES : 2
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RDP-EP15 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| DEPTH OF PLANING | 3.0 мм |
| WIDTH OF PLANING | 82 мм |
| COUNT OF BLADES | 2 |
| IDLE SPEED 1/min | 16500 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972016378 |
No documents were found for this product

English 




















