ЕЛЕКТРИЧЕСКО РЕНДЕ EINHELL TE-PL 920
Код: 241658
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 920 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 3.5 мм
- ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 82 мм
- БРОЙ НОЖОВЕ : 2
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от3.66 €
/
7.16лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TE-PL 920 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 920 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 3.5 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 82 мм |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 2 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 15000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.250 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825673029 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















