ЕЛЕКТРИЧЕСКО РЕНДЕ EINHELL TE-PL 920
Code: 241658
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 920 W
- DEPTH OF PLANING : 3.5 мм
- WIDTH OF PLANING : 82 мм
- COUNT OF BLADES : 2
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from3.66 €
/
7.16лв.
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TE-PL 920 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 920 W |
| DEPTH OF PLANING | 3.5 мм |
| WIDTH OF PLANING | 82 мм |
| COUNT OF BLADES | 2 |
| IDLE SPEED 1/min | 15000 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.250 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 48 MONTHS |
| EAN | 4006825673029 |
No documents were found for this product

English 


















