АКУМУЛАТОРНО РЕНДЕ RAIDER PRO RDP-SEP20
Код: 232643
*RAIDER PRO АК.РЕНДЕ RDP-SEP20 R20 SOLO
В наличност
Кратко описание
  • ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 1.5 мм
  • ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ : 82 мм
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" до 7 дни
Безплатна доставка
Цена:  43.99 / 86.04 лв.
Количество
МаркаRAIDER PRO
МОДЕЛ
RDP-SEP20
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ
1.5 мм
ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ
82 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
ФАЛЦ
Да
НЕТНО ТЕГЛО
2.745 kg
ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ
Не
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V