АКУМУЛАТОРНО РЕНДЕ RAIDER PRO RDP-SEP20
Code: 232643
*RAIDER PRO АК.РЕНДЕ RDP-SEP20 R20 SOLO
In stock
Short Description
  • DEPTH OF PLANING : 1.5 мм
  • WIDTH OF PLANING : 82 мм
  • VOLTAGE : 20 V
  • SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Order now and pick up from: "" in 7 days
Free delivery
Price:  43.99 / 86.04 лв.
Quantity
BrandRAIDER PRO
MODEL
RDP-SEP20
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
DEPTH OF PLANING
1.5 мм
WIDTH OF PLANING
82 мм
IDLE SPEED 1/min
1400
RABBET
Yes
PRODUCT WEIGHT
2.745 kg
BATTERY INCLUDED
No
VOLTAGE
20 V