АКУМУЛАТОРНО РЕНДЕ RAIDER PRO RDP-SEP20
Code: 232643
In stock
Short Description
- DEPTH OF PLANING : 1.5 мм
- WIDTH OF PLANING : 82 мм
- VOLTAGE : 20 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-SEP20 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| DEPTH OF PLANING | 1.5 мм |
| WIDTH OF PLANING | 82 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 1400 |
| RABBET | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 2.745 kg |
| BATTERY INCLUDED | No |
| VOLTAGE | 20 V |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | R20 SYSTEM |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800972023550 |
No documents were found for this product

English 















