ЛИРА ЗА БАНЯ TESY TH 01 500 W
Код: 800973



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026

В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 500.00 W
- ВИСОЧИНА : 85.00 см
- ШИРИНА : 50.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.42 €
/
12.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.00€
/
10х33.25лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | TH 01 500 W |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 500.00 W |
| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879005567 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











