ЛИРА ЗА БАНЯ TESY TH 01 500 W
Code: 800973



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026

In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : ELECTRICAL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 500.00 W
- HEIGHT : 85.00 см
- WIDTH : 50.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.42 €
/
12.56лв.
Interest, fees and APR

10х17.00€
/
10х33.25лв.
| Brand | TESY |
| MODEL | TH 01 500 W |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | ELECTRICAL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 500.00 W |
| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800879005567 |
No documents were found for this product

English 











