ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛКТРИЧЕСКА TEDAN NOOR PRO
Код: 243301




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 500.00 W
- ВИСОЧИНА : 78.50 см
- ШИРИНА : 50.50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.34€
/
10х30.00лв.
Цена: 204.50 €153.37 € / 299.97 лв.
Спести: 25 %
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | NOOR PRO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 500.00 W |
| ВИСОЧИНА | 78.50 см |
| ШИРИНА | 50.50 см |
| EAN | 8425120011354 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












