ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛКТРИЧЕСКА TEDAN NOOR PRO
Code: 243301




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 500.00 W
- HEIGHT : 78.50 см
- WIDTH : 50.50 см
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
Interest, fees and APR

10х15.34€
/
10х30.00лв.
Price: 204.50 €153.37 € / 299.97 лв.
Save: 25 %
| Brand | TEDAN |
| MODEL | NOOR PRO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 500.00 W |
| HEIGHT | 78.50 см |
| WIDTH | 50.50 см |
| EAN | 8425120011354 |
No documents were found for this product

English 












