ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN ZINNIA 500
Код: 225142



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 500.00 W
- ВИСОЧИНА : 66.00 см
- ШИРИНА : 50.50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от8.31 €
/
16.25лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.00€
/
10х43.03лв.
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | ZINNIA 500 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 500.00 W |
| ВИСОЧИНА | 66.00 см |
| ШИРИНА | 50.50 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8425120011613 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











