ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN ZINNIA 500
Code: 225142



The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : ELECTRICAL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 500.00 W
- HEIGHT : 66.00 см
- WIDTH : 50.50 см
Shipping:
See credit plans
from8.31 €
/
16.25лв.
Interest, fees and APR

10х22.00€
/
10х43.03лв.
| Brand | TEDAN |
| MODEL | ZINNIA 500 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | ELECTRICAL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 500.00 W |
| HEIGHT | 66.00 см |
| WIDTH | 50.50 см |
| WARRANTY SANITARY | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8425120011613 |
No documents were found for this product

English 











