ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN EUROPA PRO
Код: 230949
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 500.00 W
- ВИСОЧИНА : 89.00 см
- ШИРИНА : 50.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.49 €
/
12.69лв.
Лихва, такси и ГПР

10х17.17€
/
10х33.58лв.
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | EUROPA PRO |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 500.00 W |
| ВИСОЧИНА | 89.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| EAN | 8606002943509 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












