ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN EUROPA PRO
Code: 230949
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : STEEL
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 500.00 W
- HEIGHT : 89.00 см
- WIDTH : 50.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.49 €
/
12.69лв.
| Brand | TEDAN |
| MODEL | EUROPA PRO |
| BATH RADIATOR MATERIAL | STEEL |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 500.00 W |
| HEIGHT | 89.00 см |
| WIDTH | 50.00 см |
| EAN | 8606002943509 |
No documents were found for this product

English 













