ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN ELLEN300
Код: 148908





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 300.00 W
- ВИСОЧИНА : 55.00 см
- ШИРИНА : 53.10 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.00 €
/
7.82лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.58€
/
10х20.69лв.
Цена: 141.11 €105.83 € / 206.99 лв.
Спести: 25 %
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ | ELLEN300 |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 300.00 W |
| ВИСОЧИНА | 55.00 см |
| ШИРИНА | 53.10 см |
| ГАРАНЦИЯ САНИТАРИЯ | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8425120012658 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













