ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА TEDAN ELLEN300
Code: 148908





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : БЯЛ
- BATH RADIATOR POWER SUPLY : ELECTRICAL
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 300.00 W
- HEIGHT : 55.00 см
- WIDTH : 53.10 см
Shipping:
See credit plans
from4.00 €
/
7.82лв.
Interest, fees and APR

10х10.58€
/
10х20.69лв.
Price: 141.11 €105.83 € / 206.99 лв.
Save: 25 %
| Brand | TEDAN |
| MODEL | ELLEN300 |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | БЯЛ |
| BATH RADIATOR POWER SUPLY | ELECTRICAL |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 300.00 W |
| HEIGHT | 55.00 см |
| WIDTH | 53.10 см |
| WARRANTY SANITARY | 108 МЕСЕЦА |
| EAN | 8425120012658 |
No documents were found for this product

English 













