АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН STIHL MSA 300 C-O 36 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА 40.00 см
Код: 231278
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 36 V
- ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА : 40.00 см
- СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА : 30.0 m/s
Доставка:
Купи на изплащане
от30.56 €
/
59.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х80.90€
/
10х158.23лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | MSA 300 C-O |
| ТИП ТРИОН | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | AP SYSTEM |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 30.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО | 5.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661493180 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























