АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН STIHL MSA 300 C-O 36 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, BAR LENGTH 40.00 см
Code: 231278
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- BAR LENGTH : 40.00 см
- BAR SPEED : 30.0 m/s
Shipping:
See credit plans
from30.56 €
/
59.77лв.
Interest, fees and APR

10х80.90€
/
10х158.23лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | MSA 300 C-O |
| SAW TYPE | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | AP SYSTEM |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| BAR SPEED | 30.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT | 5.400 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661493180 |
No documents were found for this product

English 
























