АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН STIHL MSA 220 C-B 36 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА 35.00 см
Код: 231279
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 36 V
- ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА : 35.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от16.06 €
/
31.41лв.
Лихва, такси и ГПР

10х42.50€
/
10х83.12лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | MSA 220 C-B |
| ТИП ТРИОН | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | AP SYSTEM |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 35.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661682614 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















