АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН STIHL MSA 220 C-B 36 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER, BAR LENGTH 35.00 см
Code: 231279
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 36 V
- BAR LENGTH : 35.00 см
Shipping:
See credit plans
from16.06 €
/
31.41лв.
Interest, fees and APR

10х42.50€
/
10х83.12лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | MSA 220 C-B |
| SAW TYPE | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | AP SYSTEM |
| BAR LENGTH | 35.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 3.100 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661682614 |
No documents were found for this product

English 






















