ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСАЧКА STIHL RME 235.0 1200 W, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 33.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 60 мм
Код: 231251
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1200 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 33.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.48 €
/
10.72лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RME 235.0 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 60 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 300 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 886661758401 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















