ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСАЧКА STIHL RME 235.0 1200 W, CUTTING WIDTH 33.00 см, MAX CUTTING HEIGHT 60 мм
Code: 231251
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1200 W
- CUTTING WIDTH : 33.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from5.48 €
/
10.72лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RME 235.0 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| CUTTING WIDTH | 33.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 300 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661758401 |
No documents were found for this product

English 




















