ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСАЧКА FIELDMANN FZR 2048-E 2000 W, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 42.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 75 мм
Код: 227276









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2000 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 42.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.43 €
/
8.66лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.73€
/
10х22.94лв.
Цена: 156.40 €117.30 € / 229.42 лв.
Спести: 25 %
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZR 2048-E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 42.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1000 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 48 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 12.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669359097 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























