Ефективна и удобна работа
Електрическата косачка Fieldmann FZR 2021-E е подходяща за вас, ако търсите компактна, лека и мощна машина за вашата морава. Тази машина е предназначена за площи до 450 квадратни метра.

Български 
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ | FZR 2021-E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 32.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 56 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 7.250 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 8590669207572 |