Ефективна и удобна работа
Електрическата косачка Fieldmann FZR 2021-E е подходяща за вас, ако търсите компактна, лека и мощна машина за вашата морава. Тази машина е предназначена за площи до 450 квадратни метра.

English 
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL | FZR 2021-E |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| CUTTING WIDTH | 32.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 20 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 56 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| PRODUCT WEIGHT | 7.250 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 8590669207572 |