ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСАЧКА BOSCH UNIVERSALROTAK 34-405 1300 W, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 34.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 70 мм
Код: 236011
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1300 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 34.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.78 €
/
11.30лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | UNIVERSALROTAK 34-405 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1300 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 34.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 70 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 40 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 12.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423321845 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























