ЕЛЕКТРИЧЕСКА КОСАЧКА BOSCH UNIVERSALROTAK 34-405 1300 W, CUTTING WIDTH 34.00 см, MAX CUTTING HEIGHT 70 мм
Code: 236011
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1300 W
- CUTTING WIDTH : 34.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from5.78 €
/
11.30лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | UNIVERSALROTAK 34-405 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1300 W |
| CUTTING WIDTH | 34.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 40 L |
| PRODUCT WEIGHT | 12.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423321845 |
No documents were found for this product

English 























