АКУМУЛТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 253.3 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 51.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 235577
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 51.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от18.32 €
/
35.83лв.
Лихва, такси и ГПР

10х48.49€
/
10х94.84лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 253.3 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 22.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 34.200 kg |
| EAN | 795711869311 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















