АКУМУЛТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 253.3 36 V, CUTTING WIDTH 51.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 235577
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 51.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from18.32 €
/
35.83лв.
Interest, fees and APR

10х48.49€
/
10х94.84лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 253.3 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 51.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 55 L |
| PRODUCT WEIGHT | 22.000 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 34.200 kg |
| EAN | 795711869311 |
No documents were found for this product

English 



















