АКУМУЛАТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА STIHL RMA 448.2 VC 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 46.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 231260
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 46.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от23.37 €
/
45.71лв.
Лихва, такси и ГПР

10х61.87€
/
10х121.01лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 448.2 VC |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 46.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 52 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 24.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 28.600 kg |
| EAN | 886661012190 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























