АКУМУЛАТОРНА САМОХОДНА КОСАЧКА STIHL RMA 448.2 VC 36 V, CUTTING WIDTH 46.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 231260
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 46.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from23.37 €
/
45.71лв.
Interest, fees and APR

10х61.87€
/
10х121.01лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 448.2 VC |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 46.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 75 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 52 L |
| PRODUCT WEIGHT | 24.000 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 28.600 kg |
| EAN | 886661012190 |
No documents were found for this product

English 

























