АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 37.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 231609
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 37.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от10.57 €
/
20.67лв.
Лихва, такси и ГПР

10х27.99€
/
10х54.74лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 239 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 37.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 70 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 40 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 15.400 kg |
| EAN | 886661760794 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















