АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239 36 V, CUTTING WIDTH 37.00 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 231609
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 37.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
Shipping:
See credit plans
from10.57 €
/
20.67лв.
Interest, fees and APR

10х27.99€
/
10х54.74лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 239 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 37.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 40 L |
| PRODUCT WEIGHT | 13.000 kg |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 15.400 kg |
| EAN | 886661760794 |
No documents were found for this product

English 
















