АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239 С 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 37.00 см, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 4.00 Ah
Код: 231608
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 37.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от18.53 €
/
36.24лв.
Лихва, такси и ГПР

10х49.05€
/
10х95.93лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 239 С |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 37.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 70 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 250 m² |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 15.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 19.800 kg |
| EAN | 886661804474 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















