АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239 С 36 V, CUTTING WIDTH 37.00 см, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah
Code: 231608
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 37.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
Shipping:
See credit plans
from18.53 €
/
36.24лв.
Interest, fees and APR

10х49.05€
/
10х95.93лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 239 С |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| CUTTING WIDTH | 37.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 250 m² |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 15.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 19.800 kg |
| EAN | 886661804474 |
No documents were found for this product

English 
















