АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239.1 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 37.00 см, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 4.00 Ah
Код: 231253
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 900 W
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 37.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 30 мм
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 239.1 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 37.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 30 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 70 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 40 L |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 17.400 kg |
| EAN | 886661804412 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















