АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 239.1 36 V, CUTTING WIDTH 37.00 см, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah
Code: 231253
Product is out of stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 900 W
- CUTTING WIDTH : 37.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 30 мм
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 239.1 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| POWER CONSUMPTION | 900 W |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| CUTTING WIDTH | 37.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 30 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 70 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 40 L |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 13.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 17.400 kg |
| EAN | 886661804412 |
No documents were found for this product

English 
















