АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 235.1 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 33.00 см, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 4.00 Ah
Код: 231252
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 33.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от12.73 €
/
24.90лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.70€
/
10х65.91лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 235.1 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 60 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4.00 Ah |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 18.268 kg |
| EAN | 886661760763 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















