АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 235.1 36 V, CUTTING WIDTH 33.00 см, BATTERY COUNT 1, 4.00 Ah
Code: 231252
In stock
Short Description
- CUTTING WIDTH : 33.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
See credit plans
from12.73 €
/
24.90лв.
Interest, fees and APR

10х33.70€
/
10х65.91лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | RMA 235.1 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 36 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| CUTTING WIDTH | 33.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 60 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| BATTERY CAPACITY | 4.00 Ah |
| PRODUCT WEIGHT | 13.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 18.268 kg |
| EAN | 886661760763 |
No documents were found for this product

English 
















