АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА GARDENA PowerMax 37/36 ШИРИНА НА КОСЕНЕ 37.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 65 мм
Код: 238948
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 37.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 35 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | PowerMax 37/36 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 37.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 35 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 65 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 500 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500062008 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА GARDENA PowerMax 37/36 ШИРИНА НА КОСЕНЕ 37.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 65 мм
Общо цена:
371.25 € / 726.10 лв. 
Български 























