АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА GARDENA PowerMax 37/36 CUTTING WIDTH 37.00 см, MAX CUTTING HEIGHT 65 мм
Code: 238948
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 37.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 35 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | GARDENA |
| MODEL | PowerMax 37/36 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| CUTTING WIDTH | 37.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 35 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 65 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 500 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 45 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500062008 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
371.25 € / 726.10 лв. 
English 























