АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА GARDENA POWERMAX 32 ШИРИНА НА КОСЕНЕ 32.00 см, МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ 65 мм
Код: 238946
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 32.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 35 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | POWERMAX 32 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 32.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 35 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 65 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 300 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500061988 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
328.60 € / 642.69 лв. 
Български 






















