АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА GARDENA POWERMAX 32 CUTTING WIDTH 32.00 см, MAX CUTTING HEIGHT 65 мм
Code: 238946
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- CUTTING WIDTH : 32.00 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 35 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | GARDENA |
| MODEL | POWERMAX 32 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 32.00 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 35 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 65 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 300 m² |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500061988 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
328.60 € / 642.69 лв. 
English 






















