АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА EINHELL GE-CM 36/34-1 Li-Solo PXC ШИРИНА НА КОСЕНЕ 33.50 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 125301
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 33.50 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CM 36/34-1 Li-Solo PXC |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.50 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 65 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 30 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПОЛУПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 14.650 kg |
| EAN | 4006825645026 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















