АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА EINHELL GE-CM 36/34-1 Li-Solo PXC CUTTING WIDTH 33.50 см, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 125301
Short Description
- CUTTING WIDTH : 33.50 см
- MIN CUTTING HEIGHT : 25 мм
Shipping:
Per customer request
| Brand | EINHELL |
| MODEL | GE-CM 36/34-1 Li-Solo PXC |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| BATTERY INCLUDED | No |
| CUTTING WIDTH | 33.50 см |
| CUTTING HEIGHT ADJUSTMENT | CENTRAL |
| MIN CUTTING HEIGHT | 25 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 65 мм |
| CAPACITY OF CATCH BOX | 30 L |
| PRODUCT WEIGHT | 11.900 kg |
| SUITABLE FOR | SEMI-PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 14.650 kg |
| EAN | 4006825645026 |
No documents were found for this product

English 



















